Dlaczego my?
... bo wnętrza to nasza pasja!

Doświadczenie

Działamy od 1999 roku – zajmujemy się sprzedażą produktów dekoracyjnych oraz kompleksową obsługą w zakresie dekoracji wnętrza.

Najlepsze tkaniny

Nasze projekty opieramy o różnorodne tkaniny i dodatki najwyższej jakości. Efekt? Estetyczne, ale też łatwe w utrzymaniu i trwałe rozwiązania.

Unikalne aranżacje

Dobieramy propozycje indywidualnie dla każdego wnętrza, nadając mu niepowtarzalny klimat. Odmieniamy domy, bura, hotele czy restauracje.

Celem naszej firmy jest zawsze zadowolenie Klienta. Dlatego korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia staramy się sprostać wszelkim wymaganiom. Wierzymy, że odpowiednio dobrana aranżacja tworzy niepowtarzalny klimat wnętrza, w którym miło spędza się czas.

Zajmujemy się bezpośrednią sprzedażą produktów detalicznych zarówno do domów, mieszkań, jak i klientów komercyjnych, takich jak hotele, biura, restauracje itp.

Od ponad piętnastu lat uczymy się zaspokajać oczekiwania naszych Klientów.

Projektujemy

Projektujemy

Wyposażamy

Wyposażamy

Urządzamy

Urządzamy

Klienci o nas...

Z działalnością firmy Pani Aliny Werner spotkałam się dwa lata temu przy okazji wykańcznia mojego domu. Ta wspópraca trwa jednak do dziś! Zaowocowała wieloma już kompletami dekoracji okiennych. Firma Pani Aliny oferuje - moim zdaniem - nie tylko tradycyjne firanki, zasłony i rolety okienne. Jej duże doświadczenie w tej branży, umiejętność słuchania i wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów są niedoprzecenienia! Pani Alina do każdego projektu podchodzi indywidualnie i bardzo rzeczowo: przyjeżdża do domu klientki, mierzy, rozmawia, pyta i doradza. Pełnym profesjonalizmem wykazali się również współpracownicy Pani Aliny: montażyści karniszy oraz krawcowa. Z pewnością dekoracje okienne Jej projektu stały się wisienką na torcie moich wnętrz!

Magdalena Ł.

...

Miła, profesjonalna obsługa, firany uszyte na najwyższym poziomie. Gorąco polecam :)

Julita K.